Aktualności

Relacja z targów Dla Domu i Ogrodu w Gnieźnie W dniach 8-9 września 2012 r. w Gnieźnie odbyły się Targi Dla Domu i Ogrodu, w których braliśmy udział. Były to nasze pierwsze Targi w karierze, więc była to dla nas zarazem nauka jak i nowe doświadczenie. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z Targów. Dziękujemy Wszystkim odwiedzającym! Kolejne Targi już w maju 2013 roku! Zapraszamy!
Rolety rzymskie Rolety rzymskie są to zasłony podnoszone przy pomocy specjalnego mechanizmu sterowanego łańcuszkiem lub sznurkiem. Są doskonałą formą przystrojenia okien w każdym wnętrzu, bez względu na jego styl. Rolety rzymskie świetnie się prezentują w miejscach urządzonych nowocześnie, wręcz ascetycznie, a we wnętrzach klasycznych, stylowych stanowią eleganckie dopełnienie dekoracji okien. Rolety rzymskie stanowią także niezastąpione zasłony na okna o ograniczonej małej powierzchni ścian obok nich, gdzie brakuje miejsca na umieszczenie typowych zasłon. Nasza oferta obejmuje nie tylko rolety rzymskie ale także inne dekoracyjne rolety podnoszone (liftowane): rolety austriackie, rolety weneckie, rolety festonowe.
Współpraca Posiadając wieloletnie doświadczenie zdobyte w usługach projektowania oraz aranżacji okiennych, w celu rozwinięcia strategii dystrybucji, podejmiemy współpracę z firmami wykończeniowymi, architektami, dekoratorami wnętrz, developerami na terenie całej Polski. TEX-MIX ® proponuje nawiązanie stałej współpracy partnerskiej oferując:
  • projekty i aranżacje dekoracji okiennych w mieszkaniach, apartamentach i domach jednorodzinnych
  • projekty i aranżacje dekoracji okiennych we wnętrzach komercyjnych
  • na życzenie zajmuję się także zamawianiem materiałów i nadzorem nad ich transportem
  • przygotowywanie kosztorysów (koszty wykonania aranżacji)
  • kompleksową obsługę obiektów w ramach prania, czyszczenia, prasowania wykonanych przez nas dekoracji
  • konsultacje
Ofertę kierujemy do firm i osób prywatnych, zarówno do obecnych jak też przyszłych klientów naszej firmy. W celu uzyskania bliższych informacji proszę o kontakt z Klaudią Gozdal tel. +48 601 989 741, lub pod adresem e-mail: sklep@tex-mix.pl